Akupuurvasar Bosch BiTurbo GBH 18V-34 CF SOLO

874,80 

Tootekood: GBH18V34CF Kategooriad: , ,

Kirjeldus

Turu võimsaim SDS plusi akuvasar.
Suurepärane jõudlus väärtusel 5,8 J: tootesarja võimsaim SDS plus akuvasar keeruliste betoonitööde jaoks
Ideaalne juhtimine – sujuv käivitumine täpseks meiseldamiseks ning 3 erinevat töörežiimi, tagamaks iga töö jaoks õige seade
Nutikaim SDS plusi vasar – kasutajaliidese kaudu reaalajas nähtav tööriista olek, individuaalsed kohandused Bosch Toolboxi rakenduses Bluetoothi kaudu
Sobib ideaalselt nõudlikeks betoonitöödeks: Boschi seade GBH 18V-34 CF Professional on kõige võimsam SDS plusi akuvasar, mis sobib ideaalselt keerulisteks töödeks. Selle võimsa seadme BITURBO Brushless tehnoloogia ja aku ProCORE18V tagavad silmapaistva 5,8 J jõudluse, mis teeb seadmest tootesarja kõige võimsama SDS plus akuvasara.

Sujuva käivitamise funktsioon, mis võimaldab kasutamise käigus täpselt meiseldada, ja kolm töörežiimi (Auto, Favorite, Soft), mis pakuvad igaks tööks õiget seadet, tagavad tööriista ideaalse juhtimise.

18V-34 CF on ka nutikaim SDS plusi vasar, mis kuvab kasutajaliidese abil reaalajas tööriista oleku ning võimaldab Bluetoothi ühenduse kaudu teha Bosch Toolboxi rakenduses individuaalseid kohandusi. Tööriist sobib ideaalselt vasaraga betooni, müüritise ja kivi puurimiseks ning meiseldamiseks. Tööriist ühildub kõigi Bosch Professionali 18 V akude ja akulaadimisseadmetega (Professional 18V System). Maksimaalse võimsuse tagab aku ProCORE18V ≥ 8,0 Ah.
* aku ja laadimisseadmeta