Akupuurvasar Bosch GBH 18V-26 SOLO [3611J09000]

390,00 

Tootekood: GBH18V26 Kategooriad: , ,

Kirjeldus

Universaalne puurvasar SDS plus akutööriistade kategoorias
Vasaraga ühildub valikuline GDE 18V-16 Professional tolmueemaldusseade, mis sisaldab iseseisvat HEPA tolmulahendust
KickBack Control ja Electronic Precision Control (EPC) parema käsitsemise ja suurema tööohutuse saavutamiseks
2,6-džauline löögienergia kiireks puurimiseks ja meiseldamise abil suure eemaldamisvõimsuse saavutamiseks
GBH 18V-26 Professional on mitmekülgne tööriist Boschi SDS plus akupuurvasarate kategoorias, mis sobib ideaalselt igapäevaseks kasutamiseks. Vasaraga ühildub valikuline GDE 18V-16 Professional tolmueemaldusseade, mis sisaldab iseseisvat HEPA tolmulahendust maksimaalse mobiilsuse saavutamiseks. Puurvasaral on parema käsitsemise ja suurema tööohutuse saavutamiseks lisaks KickBack Control ja Electronic Precision Control (EPC). Tööriista võimas mootor võimaldab 2,6-džaulist löögienergiat suure eemaldamiskiiruse saavutamiseks.

Tööriist on mõeldud betooni, müüritise, puidu ja metalli puurimiseks ja meiseldamiseks. Tööriist ühildub erinevate tolmueemaldustarvikute ning kõikide Bosch Professionali 18 V akude ja akulaadimisseadmetega (Professional 18V System).

Tööriistal GBH 18V-26 Professional on veel palju funktsioone, nagu püsikiirus, harjavaba mootor, elektrooniline mootorikaitse (Electronic Motor Protection, EMP) ning LED-tuli, pöörlemise juhtsidur, reguleeritav kiirus, Vario Lock ja Vibration Control.